Achter de Regenboog is op zoek naar een fondsenwerver die als teamplayer het financiële fundament van onze stichting gaat versterken. Jij zorgt als coördinator niet alleen dat externe partijen op basis van onze prachtige initiatieven willen doneren ten behoeve van onze activiteiten, maar je bent ook een ambassadeur die onze stichting landelijk bij derden onder de aandacht brengt.

Verder ben je een creatieve duizendpoot. Je bruist van ideeën voor nieuwe projecten en onderhoudt contacten met allerlei organisaties, bedrijfsleven en verenigingen. Zo hebben veel sportorganisaties de weg naar Achter de Regenboog al gevonden en stellen bijvoorbeeld inkomsten van sponsorlopen tot onze beschikking. Daar zijn we hen erg dankbaar voor.

Heb je interesse, mail dan naar de huidige coördinator Marcel van Dijk: [email protected]